Yhteystiedot

hallitus@vanjarvi.fi

*

Kari-Pekka Räsänen kari-pekka.rasanen (ät) fi.fujitsu.com

Markku Evelä markku.evela (ät) consti.com

Aino Jaarinen aino.jaarinen (ät) gmail.com

Ville-Veikko Lehtimäki varttimaili (ät) gmail.com

Janne Nuotio janne.nuotio (ät) gmail.com

Suvi Nuotio nuotio.suvi (ät) gmail.com

Antti Peisa antti.peisa (ät) gmail.com

Marjo Simpanen marjosimpanen (ät) hotmail.com

Paula Steele paula.steele (ät) gmail.com

Esa Tammio esa.tammio (ät) kolumbus.fi

*

KYLÄAVUSTAJAT

Jarmo 040 810 9971

 

Hallitus

Kyläavustaja

Vanjärvellä työskentelee kyläavustaja Seija. Häneltä saat edullisesti apua arjen askareisiin. VARAAMALLA KYLÄAVUSTAJAN TYÖHÖN TUET VANJÄRVEN KYLÄTOIMINTAA!

Säännöt

Kokouspöytäkirjat ja VUOSIKOKOUKSEN ESITYSLISTA

Vuosikertomukset 2015 ->

Toimintasuunnitelmat 2016 ->

Kesäjuhlatoimikunta

Kulttuurijaosto

Liity jäseneksi

Laskutustiedot

Olemme ottaneet käyttöön Procountor taloushallinto-ohjelman. Meillä on nyt mahdollisuus vastaanottaa verkkolaskuja. Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.